Školení v oblasti HR a kariéry

Všechna školení provádím i online.

HR školení

HR personalisté a headhunteři hromadně oslovují mnoho kandidátů často nerelevantními nabídkami. Mají problém kandidáta zaujmout a popsat danou pozici, protože se neorientují v oboru obsazované pozice. A právě pro ně je tu toto školení, aby zlepšili svojí práci. Školení je primárně zaměřeno na IT specialisty a příbuzné technické obory.

Školení je z půlky vedeno jako školení, kde se seznámí s oborem IT profesionálů a budou jim vysvětleny technologické pojmy oboru. Rozdíl mezi personalistou a technikem je velký, proto je potřeba porozumět jeho způsobu fungování a motivaci a propojení s osobní rovinou. Personalista se dozví jak technický specialista funguje a smýšlí. Popíšeme si také typické chyby, aby nedocházelo k opakovaným Faux pas
Druhá půlka je vedena formou řízené diskuze, tak aby se retrospektivně dalo poučit z dřívějších problémů a vysvětlili nejasnosti.

html code

Na školení se dozvíte:

Po absolvování školení personalista bude lepé prezentovat firmu kandidátům, získávat lepší zaměstnance a efektivněji pracovat.

Osnova školení:


Po skončení školení je možno formou karetní hry, si vyzkoušet proces práce vývojáře.

Požadavky na znalosti:

Žádné

Zajímá mě HR školení

Kariérní školení/konzultace

Toto školení výrazně pomáhá jednotlivým pracovníkům s uplatněním na trhu práce, protože jim pomůže pochopit trh práce a jeho potřeby a požadavky a také vlastní hodnotu a přednosti. Díky tomu si tak může člověk najít zajímavou a dobře placenou práci a pochybným zaměstnavatelům se vyhne.

Na školení se dozvíte:

Po absolvování kariérního školení se lépe budete orientovat na trhu a efektivněji tak bude hledat dobrou práci.

Osnova školení

Požadavky na znalosti:

Žádné

Zajímá mě karierní školení