S počítači jsem začal, protože jsem nebyl spokojen s IT technikou a chtěl jsem pomoci sobě i ostatním.
Řešení na míru tvořím již od r. 2009. Programuji v několika jazycích. Vždy volím ten programovací jazyk, který je pro daný problém nejvhodnější.
Úspěch vidím v tom, když moje práce někomu dalšímu pomůže a usnadní jeho práci.
Vývoj softwaru není jen o programování, ale předchází mu porozumění potřebám zákazníka a problému, který se řeší. Následně je potřeba navrhnout způsob řešení a vytvořit přesné zadání.

Pokud potřebujete vyřešit IT problém nebo potřebujete jen poradit, neváhejte mě kontaktovat.

Očekávat můžete tyto výhody

Využívám svých teoretických znalostí, které jsem získal při studiu informatiky na ČVUT, a zkušeností z praxe. Také přehledu a znalostí věcí do hloubky, které získávám díky mé snaze porozumět všem věcem okolo.

Ke každému zákazníkovi přistupuji individuálně a navrhuji řešení a postupy, kterými se dosáhne nejlepšího výsledku.

Se softwarem, který doporučuji, mám zkušenosti nejen jako programátor, ale i jako uživatel, a proto dokážu nabídnout praktické a komplexní rady. Například mám zkušenosti nejen s úpravami a vývojem doplňků pro e-shop PrestaShop, ale i s jeho provozem. Proto dokážu podrobně zasvětit do jeho provozování, upozornit na záludnosti a problémy a navrhnout řešení, jak problémům předcházet.

Preferuji průběžné osobní konzultace, ale v dnešní době je často nahrazuji elektronickou komunikací, ať už se jedná o e-mail, chat (jabber), telefon nebo VoIP.

Reference

Odborné publikace

Přednášky

Pravidelně se účastním konferencí nejen jako posluchač, ale i jako přednášející.
Bc. Josef Jebavý

Kontakt

Bc. Josef Jebavý
51401 Jilemnice
IČ:02532271
email: email ( zavinac ) josefjebavy.cz
zapsán v živnostenském rejstříku