Školení: Jak pracovat z domu

Funguje Vaše firma výhradně, když se zaměstnanci sejdou na jednom místě? Nebo je Vaše firma připravena fungovat kompletně či částečně vzdáleně?
U moderních firem, obzvláště v oboru IT, je předmět činnosti digitální. Ale i tak se často lidé neobejdou bez osobního setkávání jako je školení, schůze a předávání účetních dokumentů.
Pokud chcete zefektivnit fungování firmy a tím ušetřit peníze a zároveň zpříjemnit práci zaměstnancům, naučte se pracovat vzdáleně.
V případě rizika nemocí jako je chřipka, angína nebo koronavirus (covid-19), je vzdálená práce nejlepším řešením jak minimalizovat rizika nemoci a tím pádem zajistit hladký chod firmy.
Ostatně je v zájmu firmy, aby zaměstnanci byli zdraví a pracovali efektivně, což znamená s menšími náklady vyprodukovat více práce a tedy vytvořit větší zisk.
Ať už je důvod k práci remote jakýkoli, v konečném důsledku se lidi naučí používat nové efektivní postupy a nástroje.

Na školení se dozvíte a naučíte

Po absolvovaní školení remote work budete vědět jak pracovat vzdáleně. Budete vědět čemu se vyvarovat. Seznámíte se s typickými nástroji, které umožňují a zefektivňují vzdálenou práce.

Osnova školení

Požadavky na znalosti

Žádné.

Požadavky na výbavu

Toto školení realizuji online, aby si účastníci rovnou vzdálenou práci vyzkoušeli. Proto je potřeba počítač s prohlížečem, mikrofonem a web kamerou. Na OS nezáleží.

Kurz využijí

Kurz je určen pro firmy a týmy lidí, kteří potřebují nebo potřebují pracovat, aniž by se scházeli osobně a ty, kteří pomáhají zefektivnit práci.

Zajímá mě školení remotework